MARKA Z KTÓREJ BĘDZIESZ DUMNY

Zrób dobre pierwsze wrażenie

18 lat doświadczenia

Doskonały projekt
logo dla Twojej firmy

Zaprojektujemy logo które pokochasz Ty i Twoi klienci. Pomożemy Ci zbudować właściwy wizerunek firmy, doradzimy, jak się reklamować, czego unikać, a co podkreślać w swojej ofercie.

Nasza praca oparta jest na najnowszych trendach oraz nowoczesnych rozwiązaniach technicznych.

Bezpłatna wycena

Projektujemy do pełnego zadowolenia

Zapewniamy 100% satysfakcji

Przy projektowaniu logo kierujemy się zasadą pełnej satysfakcji klienta. W naszej firmie nie ma limitów ilościowych na projekty logo, nie ma też limitu poprawek, dzięki czemu klienci czują się bezpiecznie, widząc że pracujemy, aż do pełnego zadowolenia z projektu logo.

Tworzenie Twojego nowego logo zakończymy dopiero wtedy, gdy będziesz z niego dumny!

5 cech dobrego logotypu

Prosty

Prostota sprawia, że projekt logo jest łatwo rozpoznawalny, wszechstronny i niezapomniany. Dobre logotypy przedstawiają coś nieoczekiwanego lub wyjątkowego.

Ponadczasowy

Logo Twojej firmy powinno być ponadczasowe. Zbyt częsta zmiana logotypu może zaszkodzić marce.

Właściwy

Sposób „zaprezentowania” Twojej firmy poprzez logo powinien być odpowiedni dla jej docelowej grupy odbiorców i oferowanych produktów.

Zapamiętywalny

Efektywny projekt logo powinien trwale utkwić w pamięci odbiorcy, co można osiągnąć, utrzymując go w odpowiednio atrakcyjnej, unikatowej formie.

Wszechstronny

Skuteczne logo działa w różnych mediach i aplikacjach. Z tego powodu logo firmowe powinno być zaprojektowane tak, aby dobrze wyglądało w jednym kolorze, na ciemnym tle, w różnych rozmiarach.

Marki, które stworzyliśmy

Galeria realizacji

Rebranding w praktyce

Odśwież swoje logo!

Marki, tak jak ludzie, potrzebują zmian. Niektóre marki otrzymują nowoczesny wygląd, aby zachować świeżość, gdy inne muszą odświeżyć swoją komunikację wizualną z powodu zmian w firmie.

Zobacz nasze realizacje rebrandingu:

Jak stworzyć skuteczny
projekt logo?

Projekt logo to pierwsza rzecz, która pomaga klientom zidentyfikować Twoją firmę i usługi. Zaprojektuj je dobrze, a zyskasz rozpoznawalność marki.

Skuteczny projekt logo powinien być; prosty, niezapomniany, ponadczasowy, wszechstronny i odpowiedni. Powinno to pomóc Ci odpowiednio ustawić Cię w świadomości Twoich idealnych klientów.

Odzwierciedlimy Twoją firmę
w jej nowym logo.

Bezpłatna wycena