TWOJA FIRMA W INTERNECIE

Pokaż się od dobrej strony

Nowoczesne strony i Marketing

Twoja strona internetowa
widoczna w Google

Wszystkie realizowane przez nas strony internetowe tworzone są z myślą o wymogach SEO, ułatwi Ci to późniejsze pozycjonowanie.

Struktura strony jak i jej jakość umożliwi Ci szybsze zaistnienie na czołowych pozycjach w wynikach Google i oszczędzisz na przygotowaniach strony do marketingu internetowego.

Bezpłatna wycena

Edytuj samodzielnie

System CMS
Łatwe zarządzanie treścią

W pełni funkcjonalny system zarządzania treścią CMS to swoboda edycji treści i wygoda reagowania na zmiany tu i teraz.

Dzięki zastosowanemu systemowi wymiany treści CMS będziesz mógł sprawnie i bez problemu zarządzać swoją witryną, od aktualizacji treści po wymianę zdjęć, filmów, danych kontaktowych itp.

Na każdym urządzeniu

Responsywna strona
internetowa RWD

Budując stronę w standardzie RWD gwarantujemy, że Twoja strona internetowa będzie wyświetlała się poprawnie na wszystkich urządzeniach mobilnych, komputerach, ekranach TV.

Liczba wejść na strony www z poziomu smartfonów wzrosła o 30% w stosunku do roku 2016 (i wynosi obecnie 50%). Nie pozwól aby Twoja konkurencja przejęła wszystkich mobilnych klientów.

Dzięki stronie RWD

1. Zdobędziesz “mobilnych” klientów

To oni stanowią najszybciej rozwijającą się grupę odwiedzających Twój serwis internetowy, grupę „z przyszłością”, o największych możliwościach nabywczych.

2. Zwiększysz liczbę odwiedzin

Klienci przeglądający Twoją stronę na urządzeniach mobilnych bez trudu się po niej poruszają i docierają do interesujących ich treści, a jeśli działasz na rynku e-commerce – szybciej składają zamówienia i kupują sprawniej, więcej.

3. Ułatwiasz kontakt z firmą.

Klient zamiast wypełniać formularz może po prostu kliknąć podany na stronie numer telefonu i – zadzwonić. Zajmie mu to tylko 1 sekundę.

4. Unowocześnisz wizerunek firmy

I naprawdę tak jest, gdyż mając stronę RWD wykorzystujesz wszystkie najnowsze możliwości funkcjonalne, jakie oferują smartfony i tablety. A tych możliwości będzie jeszcze więcej.

Nowoczesne strony www

Projektujemy firmowe, nowoczesne strony internetowe, korporacyjne serwisy WWW, strony promocyjne, landing page, portale internetowe.

Atrakcyjny i przyciągający graficznie wygląd Twojej strony internetowej to tylko część układanki składającej się na sukces Twojej firmy w internecie. Tworzone przez nas strony przygotowane są pod przyszłe działania marketingowe takie jak pozycjonowanie, optymalizacja SEO, content marketing. Tylko tak zaprojektowane strony mają szansę “przebić” się przez konkurencję.

Dlaczego Penmark ?

Dobrze zaprojektowana i zbudowana strona www umożliwi Ci umocnienie marki na rynku, wyprzedzenie konkurencji w internecie, zwiększenie zysków oraz możliwość rozwoju marketingu internetowego.

Wszelkie działania których się podejmujemy przy budowaniu Twojej strony internetowej mają na celu zwiększenie zysku i przyciągnięcie nowych oraz lojalnych klientów do Twojej firmy.

83%

osób szuka firm/usług/produktów
najpierw w internecie.

Zdobądź ich uwagę.

Jak wycenimy Twój nowy projekt?

Każdy projekt, każda strona internetowa jest inna, dlatego każdą realizację wyceniamy indywidualnie, elastycznie do potrzeb klienta.

Bezpłatna wycena